خانه » خبر » جزیره در تب و تاب میزبانی رویداد بزرگ اقتصادی

جزیره در تب و تاب میزبانی رویداد بزرگ اقتصادی

به گزارش پول و بانک

 

کیش اینوکس عصر امروز استارت می خورد؛

جزیره در تب و تاب میزبانی رویداد بزرگ اقتصادی

کیش درآستانه یکی ازمهمترین رویداداقتصادی

تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۲۵ 

امروز جزیره کیش در آستانه برگزاری یکی از مهمترین رویدادهای اقتصادی به سر می برد، این جزیره نیلگون زیبا آماده می شود.

به گزارش ” رویکرد “ به نقل از پایگاه خبری بورس کالای ایران،تا عصر امروز با افتتاح هشتمین نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری درکیش درقالب نمایشگاه کیش اینوکس و برگزاری سومین نمایشگاه بین المللی بورس ،بانک،بیمه و خصوصی سازی این جزیره نیلگون در تب و تاب میزبانی از صدها بزرگ اقتصادی ایرانی و خارجی خود را آماده می کند.
این همایش و گردهمایی بزرگان اقتصادی در حالی عصر امروز افتتاح می شود که کیش اینوکس این امکان را برای تمامی فعالان اقتصادی ، موسسات مالی و اعتباری ، بانک ها ، شرکت های بیمه ، صاحبان پروژه های پر بازده و نیز مجریان و سرمایه گذاران خارجی و داخلی در بخش های مختلف کشور در حوزه دولتی و خصوصی فراهم می کند.
در مدت سه روز برپایی هشتمین نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری کشور در کیش در قالب نمایشگاه کیش اینوکس ، ۱۵ نشست و پنل تخصصی در حاشیه نمایشگاه اینوکس در روزهای ۱۱ و ۱۲ آبان ماخ در مرکز همایش های بین المللی کیش برگزار می شود. این نشست ها در زمینه های مختلف بوده تا سرمایه گذاران خارجی و داخلی شرکت کننده به ویژه در بخش خصوصب بتوانند گفتمانی دوجانبه ، متقابل و کارشناسی داشته باشند و به نتایج قابل دسترس تری در زمینه انعقاد قراردادها دست یابند.

Share/Save/Bookmark

کد مطلب: ۸۴۲۹۷

 

 

منبع : رویکرد

همچنین ببینید

سقوط سکه با خبر حراج

به گزارش پول بانک سکه‌های تمام و نیم‌بهار آزادی از امروز در بانک کارگشایی به …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − 7 =