خانه » خبر » برگزاری جشنواره کارت هدیه نوین

برگزاری جشنواره کارت هدیه نوین

به گزارش پایگاه خبری پول و بانک


به گزارش پایگاه خبری نقدینه، در دومین دوره قرعه‌کشی جشنواره کارت هدیه بانک اقتصادنوین، کارت‌های هدیه این بانک که از ابتدای اسفندماه ۹۴ تا پایان شهریور ۹۵ شارژ شده اند، بطور خودکار قرعه‌کشی شدند.


شرایط کسب امتیاز برای شرکت در قرعه‌کشی


هر ۲۵۰٫۰۰۰ (دویست و پنجاه هزار) ریال از مانده کارت در هر روز، یک امتیاز محسوب می‌شود.


از روزی که مانده کارت کمتر از ۲۵۰٫۰۰۰ ریال شود امتیازی به آن تعلق نمی‌گیرد و با امتیازی که تا پیش از آن داشته‌ است در قرعه‌کشی شرکت داده می‌شود.


در صورت برنده نشدن کارت در قرعه‌کشی، امتیاز دوره‌‌ی فعلی با شرط حفظ مانده حداقل ۲۵۰٫۰۰۰ ریال در کارت، به دوره‌ی بعدی قرعه‌کشی انتقال می‌یابد.


در صورت مشاهده هرگونه مغایرت یا پیشنهاد در امتیاز کسب شده، موارد را به مرکز ارتباط نوین به شماره تماس ۴۸۰۳۱۰۰۰ – ۰۲۱ اعلام فرمایید.


شرایط دریافت جایزه


 جشنواره قرعه‌کشی کارت‌های هدیه بانک اقتصاد نوین هر سه ماه یک بار برگزار می شود. برای اطمینان از برنده بودن در جشنواره لازم است دارندگان کارت هدیه نسبت به ثبت شماره ۱۶ رقمی کارت هدیه خود در قسمت محاسبه امتیاز اقدام کنند، در صورت برنده بودن، نوع جایزه و در غیر اینصورت امتیاز فعلی کارت هدیه مورد نظر اعلام می‌گردد.


پس از اعلام نتایج، برندگان هر دوره قرعه‌کشی باید حداکثر تا پایان دوره آتی، اطلاعات مورد نیاز را (شامل نام و نام خانوادگی، کد ملی، شماره تماس، آدرس و شعبه مورد نظر مشتری)، به مرکز ارتباطات نوین با شماره ۴۸۰۳۱۰۰۰-۰۲۱ اعلام نمایند.


برنده می‌بایست برای دریافت جایزه با همراه داشتن فیزیک کارت هدیه در تاریخ مقرر به یکی از شعب بانک اقتصاد نوین- که طی تماس با مرکز ارتباط نوین انتخاب نموده- مراجعه نماید.


در صورتی که برنده حداکثر تا پایان دوره بعد، با مرکز ارتباط نوین تماس نگیرد جایزه وی قابل پرداخت نخواهد بود.

منبع : پایگاه خبری نقدینه

همچنین ببینید

خسارت مدارس تحت پوشش سرپل ذهاب پرداخت شد

به گزارش پول بانک با حضور و نظارت مستقیم معاونت فنی بیمه معلم، چک خسارت …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × پنج =