خانه » بیمه » برنامه های مختلفی در هفته بسیج از سوی سازمان تامین اجتماعی برگزار می شود

برنامه های مختلفی در هفته بسیج از سوی سازمان تامین اجتماعی برگزار می شود

به گزارش پایگاه خبری پول و بانک

مشاور مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در امور ایثارگران:

مشاور مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در امور ایثارگران گفت: درهفته بسیج (از ۳۰آبان الی ۶ آذر) برنامه های مختلفی از سوی این سازمان برگزار می شود.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، عبدالخالق حبیبی در جلسه شورای حوزه و فرماندهان بسیج سازمان تامین اجتماعی در تهران با اشاره به عناوین روزهای هفته بسیج اظهار داشت: ۳۰آبان روز ندای حضرت زینب(س)، یکم آذر روز بسیج، انقلابی گری و ظلم ستیزی، دوم آذر روز بسیج، انقلابی گری و پیشرفت، سوم آذر روز بسیج، انقلابی گری و کارآفرینی، چهارم آذر روز بسیج، انقلابی گری وایثار و پنجم آذر روز بسیج، انقلابی گری و اقتدار جهانی و ششم آذرماه روز بسیج، انقلابی گری ومبارزه با فساد و اشرافی گری نامگذاری شده است.


مشاور مدیرعامل در امور ایثارگران با بیان اینکه اربعین حسینی به حماسه بزرگی تبدیل شده است، گفت: این حماسه از پیام و فرهنگ کربلا نشأت می گیرد.

حبیبی با اشاره به شهید سید محمد جواد حسن زاده به عنوان دومین همکار سازمان تامین اجتماعی که در راه دفاع از حرم حضرت زینب(س) به شهادت رسید، اظهار داشت: شهیدان حمیدی زاده و حسن زاده همکاران شهید مدافع حرم از افتخارات سازمان تامین اجتماعی هستند و برگ زرینی را در تاریخ این سازمان ثبت کردند.

مشاور مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در امور ایثارگران گفت: این سازمان ۶۲همکار شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده و همچنین ۲شهید در راه دفاع از حرم اهل بیت داشته که نشان دهنده این است است که اعتقاد در نزد همکاران این سازمان برجسته است.

وی تصریح کرد: دردوران دفاع مقدس خیل دشمنان علیه ملت ایران قرار گرفته بودند و اعتقاد مردم باعث شد که خون بر شمشیر پیروز شود .

حبیبی به برنامه های اجرا شده حوزه بسیج جامعه پزشکی و حوزه پدافند غیرعامل از سوی سازمان تامین اجتماعی اشاره کرد و گفت: همایش فرماندهان حوزه بسیج سازمان بزودی در مشهد مقدس برگزار می شود.

وی  امر به معروف و نهی از منکر را از وظایف شرعی تمام مسلمانان دانست و خاطر نشان کرد: این وظیفه همراه با اخلاق و ادب باشد و امیدواریم امر به معروف و نهی از منکر در جامعه نهادینه شود.


 


منبع

همچنین ببینید

مقالات قابل ارائه و پوستری بیست و چهارمین همایش بیمه و توسعه معرفی شدند

به گزارش پول بانک مقالات قابل ارائه و پوستری بیست و چهارمین همایش بیمه و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 11 =