خانه » خبر » بانک سپه به مددجویان وام با کارمزد ۴ درصد می دهد

بانک سپه به مددجویان وام با کارمزد ۴ درصد می دهد

به گزارش پول و بانک

پایگاه خبری تحلیلی : رئیس کمیته امداد گفت:بانک سپه در پرداخت تسهیلات به مددجویان همکاری موثری داشته و در پنج سال گذشته مبلغ ۱۸۳ میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی با کارمزد ۴ درصد به مددجویان پرداخت شده است.

مهندس سید پرویز فتاح رئیس کمیته امداد و محمدکاظم چقازردی، مدیرعامل و رئیس هیات مدیره بانک سپه برای تسهیل در ارائه تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان واجد شرایط دیدار و گفت و گو کردند.
سایت خبری کمیته امداد، مهندس سیدپرویز فتاح، رئیس کمیته امداد در این دیدار با بیان اینکه تعامل و همکاری های خوبی بین بانکهای عامل به ویژه بانک سپه برای خدمت به محرومان ایجاد شده است که نشان از اعتقادات مذهبی در رسیدگی به امور فقرا و محرومان در پرداخت تسهیلات قرض الحسنه دارد، گفت: پرداخت تسهیلات قرض الحسنه بانکی منجر به کارآفرین شدن خانواده های تحت حمایت شده و در آنها عزت و غرور ایجاد کرده است.
مهندس فتاح افزود: بانک سپه در پرداخت تسهیلات به مددجویان تحت حمایت این نهاد همواره همکاری موثری داشته به طوریکه در پنج سال گذشته مبلغ ۱۸۳ میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی با کارمزد ۴ درصد به مددجویان کمیته امداد پرداخت شده است که این رقم منجر به ایجاد ۲۲ هزار و ۸۹۵ طرح اشتغالزایی و در نتیجه خوداتکایی نزدیک به یکهزار و ۵۰۰ خانوار تحت حمایت شده است و در سال ۹۴ مبلغ ۶۳۰ میلیارد ریال از منابع قرض الحسنه این بانک به مددجویان معرفی شده از طرف این نهاد پرداخت و در این ارتباط ۵ هزار و ۱۱۳ طرح اشتغال ایجاد شده است.
وی تصریح کرد: مددجویان کمیته امداد دارای کمترین معوقات بانکی هستند و اقدام شایسته بانک سپه برای پرداخت تسهیلات به مددجویان همسو با اهداف دولت برای خروج از رکود و بیکاری و رونق اقتصادی در اجرای ابلاغ سیاستهای کلی نظام و فرمایشات مقام معظم رهبری در سال اقتصاد مقاومتی است.
رئیس کمیته امداد گفت: این نهاد با شناسایی و معرفی افراد نیازمند و واجد شرایط به بانک های عامل برای توانمندسازی و خودکفایی آنان تسهیلات قرض الحسنه با کارمزد ۴ درصد و بازپرداخت پنج ساله ارائه می دهد و سقف تسهیلات برای هر فرد واجد شرایط ۱۵۰ میلیون ریال است.

* تاکید بر تقویت تعاملات فی مابین کمیته امداد و بانک سپه
در ادامه این دیدار محمدکاظم چقازردی مدیرعامل و رئیس هیات مدیره بانک سپه ضمن اشاره به تجارب و قدمت و ایفای نقش مطلوب بانک در عرصه های اقتصادی بویژه همراهی و پشتیبانی از سیاست های اقتصادی تولید محور و ارزش آفرین و توجه به رسالت اجتماعی بانک برای ارایه تسهیلات تعیین شده به مددجویان کمیته امداد عنوان کرد که ارایه خدمات به این عزیزان مایه مباهات و توفیق بانک است و اعتقاد داریم دعای این عزیزان که با گرفتن تسهیلات بانکی موفق به ایجاد کسب و کار می شوند در گشایش امور بانک موثر است. وی در ادامه به تقویت تعاملات فی مابین تاکید کرد.

منبع : بانک مردم

همچنین ببینید

سقوط سکه با خبر حراج

به گزارش پول بانک سکه‌های تمام و نیم‌بهار آزادی از امروز در بانک کارگشایی به …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 5 =