خانه » بیمه » پیشنهاد طرح پوشش غرامت و جبران هزینه پزشکی بیمه دی به بیمه مرکزی رفت

پیشنهاد طرح پوشش غرامت و جبران هزینه پزشکی بیمه دی به بیمه مرکزی رفت

پیشنهاد طرح پوشش غرامت و جبران هزینه پزشکی بیمه دی به بیمه مرکزی رفت
بیمه دی به تازگی طرحی را در خصوص پوشش غرامت و جبران هزینه های پزشکی دوران بارداری به بیمه مرکزی ارائه کرده است .به گزارش پایگاه خبری پول و بانک، علی حیدر پور از کارمندان بیمه دی پیشنهاد طرح پوشش غرامت جبران هزینه های پزشکی بیمه جنین را به بیمه مرکزی ارائه داده است .
این کارمند بیمه دی در تشریح این طرح گفت که برای ارائه طرح دانشگاهی به دنبال ایجاد خلاقیت در بیمه بودم که پس از بررسی جای خالی بیمه نامه ای برای پوشش بیماری های مادرزادی مانند عقب ماندگی ذهنی و یا خطرات دوران بارداری را احساس کردم.
وی ادامه داد که طرح را به مدیرعامل بیمه دی و مدیر بیمه های اشخاص ارائه دادم که با توجه به استقبالی که به عمل آمد به ادامه پژوهش تشویق شدم و با کمک همکاران توانستم طرح را تکمیل کنم و به مدیریت برنامه ریزی و توسعه بیمه مرکزی ارائه دهم که پس از بررسی طی نامه ای بیمه مرکزی با وصول طرح برای بررسی و کارشناسی آن را به شرکت ارجاع داد .

وی در ادامه گفت و گوی خود با نشریه داخلی بیمه دی عنوان می کند که طرح شامل هزینه بستری مادران باردار،هزینه های سقط جنین با نظر پزشک، هزینه نگهداری نوزادان زودرس و … است که از ۸ هفتگی بارداری تا زمان تولد این بیمه نامه اعتبار خواهد داشت .

لازم به ذکر است جناب آقای علی حیدرپور طرح بیمه زنبور عسل را به بیمه مرکزی ارائه داده است.

همچنین ببینید

دستورالعمل جدید بیمه شخص ثالث

به گزارش پول بانک ۱۰:۰ – ۱۳۹۶/۸/۱کد خبر: ۲۰۶۱۰۳ در دستورالعمل جدید بیمه شخص ثالث …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 4 =