خانه » خبر » پورزرندی مدیرعامل بانک شهر مدیر برتر بانکداری الکترونیک شد

پورزرندی مدیرعامل بانک شهر مدیر برتر بانکداری الکترونیک شد

به گزارش پایگاه خبری پول و بانک

کد خبر : ۲۲۸۷۶
تاریخ انتشار : ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵

مدیرعامل بانک شهر در دومین کنفرانس بین المللی وب پژوهی، از سوی متخصصان فناوری اطلاعات، به عنوان مدیر برتر بانکداری الکترونیک معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی بانک شهر، در دومین کنفرانس بین المللی وب پژوهی که از سوی دانشگاه علم و فرهنگ و با حضور رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران و جمع کثیری از پژوهشگران، صاحبنظران دانشگاه‌ها، مراکز تحقیقاتی و صنعتی بخش خصوصی و مدیران فناوری اطلاعات کشور برگزار شد، دکتر حسین محمد پورزرندی، مدیرعامل بانک شهر به دلیل تلاش در توسعه بانکداری الکترونیک به عنوان مدیر برتر در این حوزه معرفی شد.

‌همچنین در این کنفرانس، مدیر عامل بانک شهر به دلیل تلاش و حمایت‌های همه جانبه از این رویداد مهم بین المللی، مورد قدردانی گرفت.

بر این اساس، دومین کنفرانس بین المللی وب پژوهی، از سوی دانشگاه علم و فرهنگ وابسته به جهاد دانشگاهی با هدف گردهمایی پژوهشگران، دانشجویان، اساتید و متخصصین در زمینه های علوم کامپیوتر، فناوری اطلاعات، کتابخانه و ارتباطات و به منظور آشنایی با دستاوردهای پژوهشگران و صاحب نظران در حوزه های وب، اطلاعات و زیرمجموعه آنها برگزار شد.

گفتنی است، بانک شهر با شعار نوآوری در خدمت فعالیت خویش را آغاز کرد و در این راستا موفق شد تا با ارائه خدمات متنوع ، تحولات زیادی در این حوزه ایجاد کند، به طوری‌که طی دو سال اخیر با راه اندازی پیشخوان‌های شهرنت موفقیت‌های زیادی در عرصه بانکداری و ارائه خدمات بانکی الکترونیک کسب کرده است.

۱۷ views


منبع

همچنین ببینید

ثبت شماره های کارت و موبایل مشتریان در سامانه پیوند

به گزارش پول بانک   – بر اساس مصوبه هیأت عامل بانک مرکزی و به …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 11 =