خانه » خبر » همکاری متقابل بانک ملت و دانشگاه پیام‌نور

همکاری متقابل بانک ملت و دانشگاه پیام‌نور

به گزارش پایگاه خبری پول و بانک

بانک ملت و دانشگاه پیام‌نور در راستای ارتقای سطح همکاری‌های دوجانبه، تفاهمنامه همکاری امضا کردند.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک به نقل از روابط عمومی ‌بانک ملت: در چارچوب این تفاهمنامه که به امضای علی رستگار مدیرعامل بانک ملت و دکتر علی اصغر رستمی ‌ابوسعیدی رئیس دانشگاه پیام‌نور رسید، سطح همکاری‌های متقابل و مراودات بانکی افزایش یافته و انواع خدمات ویژه بانکی در چارچوب ضوابط و مقررات جاری بانک به دانشگاه ارائه خواهد شد.
مدیرعامل بانک ملت در این مراسم گفت: این بانک همیشه به‌عنوان یک مشتری ارزنده و برتر به دانشگاه پیام‌نور نگاه کرده و تمام تلاش خود را برای برآورده ساختن نیازهای مالی این دانشگاه به کار بسته است.
وی اظهار امیدواری کرد تفاهمنامه مذکور منشأ خیر و برکت برای بانک و دانشگاه باشد.
رستگار پایداری ارتباط و برقراری رابطه برد- برد با مشتریان را هدف بانک ملت دانست و گفت: این بانک علاوه بر شبکه گسترده شعب و واحدهای خود در داخل کشور، در خارج از کشور نیز شبکه وسیعی دارد که می‌تواند در زمینه امور ارزی واحدهای خارج از کشور دانشگاه پیام‌نور نیز با این دانشگاه همکاری‌های لازم را داشته باشد.
دکتر علی اصغر رستمی‌ابوسعیدی، رئیس دانشگاه پیام‌نور هم در این مراسم گفت: کارکنان این دانشگاه، از عملکرد بانک ملت رضایت کامل دارند.
وی به همکاری نزدیک دو طرف از سال‌های گذشته اشاره کرد و افزود: این بانک برای دانشگاه پیام‌نور نسبت به بانک‌های دیگر در اولویت است.


منبع

همچنین ببینید

ثبت شماره های کارت و موبایل مشتریان در سامانه پیوند

به گزارش پول بانک   – بر اساس مصوبه هیأت عامل بانک مرکزی و به …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 4 =