خانه » خبر » مصوب نمودن اهداف،برنامه‌هاو اعتبارات بخش حمل‌ونقل جاده‌ای و راهداری تمامی استانهای کشور

مصوب نمودن اهداف،برنامه‌هاو اعتبارات بخش حمل‌ونقل جاده‌ای و راهداری تمامی استانهای کشور

به گزارش پایگاه خبری پول و بانک

 

در سال ۱۳۹۵

مصوب نمودن اهداف،برنامه‌هاو اعتبارات بخش حمل‌ونقل جاده‌ای و راهداری تمامی استانهای کشور

مصوب نمودن اهداف،برنامه‌هاواعتبارات سازمان راه

تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۳۰ 

​جلسات ستاد برنامه و بودجه سال ۹۵ سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای به منظور تهیه و تنظیم اهداف، برنامه‌ها و تخصیص اعتبارات سال ۹۵ ،از ۱۱ اردیبهشت ماه سال جاری آغاز شد.

” “ به نقل از روابط عمومی سازمان راهداری و حمل ونقل جاده‌ای‌، محمد تیموری مدیرکل دفتر برنامه و بودجه این سازمان با بیان این خبر اظهار داشت:
این جلسات با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای واعضای هیات عامل این سازمان برگزار و از ۱۱ اردیبهشت آغاز و تا ۴ خردادماه ادامه می‌یابد.
وی خاطرنشان کرد :
در این جلسات ضمن بررس عملکرد استان‌ها در سال گذشته، بر اساس اولویت بخشی به سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، ارتقای ایمنی در حمل‌ونقل جاده‌ای و ملحوظ نمودن اتمام پروژه‌های نیمه تمام و پرداخت بدهی‌های مسجل، اعتبارات مورد نیاز به استان‌ها تخصیص پیدا میکند.
تیموری با بیان اینکه اطلاعات مربوط به پیش‌بینی اهداف، برنامه‌ها و اعتبارات مورد نیاز سال ۹۵ استان‌ها به صورت نسخه الکترونیکی و سیستمی به دفتر برنامه و بودجه ارائه می‌شود ، افزود:
پس از پایان مرحله بررسی بودجه واحدهای استانی، بررسی بودجه واحدهای ستادی در حوزه‌های مختلف حمل‌ونقل، برنامه‌ریزی، راهداری و مرکز مدیریت راه‌ها و توسعه مدیریت و منابع سازمان در خردادماه سال جاری آغاز خواهد شد.
مدیرکل دفتر برنامه و بودجه سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای تنظیم و توزیع اعتبارات را با توجه به منابع و پیش‌بینی‌ها گام مهمی در راستای استفاده حداکثری از ظرفیت‌ها و توانمندیهای کشور در بخش حمل‌ونقل جاده‌ای و راهداری مورد تاکید قرار داد.

Share/Save/Bookmark

کد مطلب: ۶۶۲۲۸

 

 


منبع

همچنین ببینید

چهار اصلاح‌بانکی در پسابرجام

به گزارش پول بانک   چهار اقدام برای اصلاح بانکی در راستای ارتقای شفافیت بانکی، …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − سیزده =