خانه » بیمه » شرکتهای برتر فناوری مالی در حوزه بیمه

شرکتهای برتر فناوری مالی در حوزه بیمه

به گزارش پایگاه خبری پول و بانک

شرکت Zenefits در بخش بیمه ، به عنوان شرکت فناوری برتر ایالات متحده آمریکا در سال ۲۰۱۵ معرفی شد./درآمد این شرکت در سال ۲۰۱۴ حدود ۲۰ میلیون دلار بوده که تقریبا ۲۰ برابر میزان مشابه در سال ۲۰۱۳ است در حالی که این شرکت پلت فرم خود را به صورت رایگان به کاربران عرضه کرد.


()، شرکتهای برتر فناوری مالی ایالات متحده آمریکا در سال ۲۰۱۵ در بخش بازار ، مدیریت سرمایه گذاری ، تامین مالی ، پرداخت ، وام دهی ، رمز پول ، مشاوره مالی ،تحلیل داده ها ، بیمه ، بانکداری آنلاین و فناوری های بانکداری معرفی شدند.

بر اساس این بررسی شرکت Zenefits در بخش بیمه ، به عنوان شرکت فناوری برتر مطرح شده است .

این شرکت در ارایه نرم افزارهای مبتنی بر وب به عنوان یک سرویس به شرکتهای بیمه جهت مدیریت منابع انسانی و با تمرکز بر پوشش بیمه درمانی فعالیت می کند.

گفتنی است ، Zenefits در سال ۲۰۱۵ به عنوان سریع ترین شرکت در حال رشد جهت راه اندازی کسب و کارهای نوین و کوچک با تکیه بر بیمه گری و همچنین مدیریت مزایای کارکنان شرکتها شناخته شده است.

همچنین در ژانویه ۲۰۱۵، Zenefits  اعلام کرد ،درآمد این شرکت در سال ۲۰۱۴ حدود ۲۰ میلیون دلار بوده که تقریبا ۲۰ برابر میزان مشابه در سال ۲۰۱۳ است. این در حالی است که این شرکت پلت فرم خود را به صورت رایگان به کاربران عرضه کرده و تمام درآمد خود را از کمیسیون بیمه شوندگان به عنوان کارگزار کسب کرده است.

این شرکت در آوریل ۲۰۱۵ اعلام کرد که میزان جذب مشتری Zenefits  فقط در مارس ۲۰۱۵، بیش از ۱۵ ماه قبل از آن بوده است.

 
 


منبع

همچنین ببینید

ورودبه دانشگاه با پرداخت هزینه با بیمه‌ملت

به گزارش پول بانک با تـولد هـر فرزند رویای آینـده‌ای درخشـان در ذهن والـدین شـکل …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × یک =