خانه » خبر » شارژ خودکار تلفن همراه در سامانه "بام" بانک ملی اجرایی شد

شارژ خودکار تلفن همراه در سامانه "بام" بانک ملی اجرایی شد

به گزارش پایگاه خبری پول و بانک

 

شارژ خودکار تلفن همراه در سامانه “بام” بانک ملی اجرایی شد

شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۲۷

کد مطلب: ۳۰۷۶۶۴

 

با اجرایی شدن طرح شارژ خودکار تلفن همراه درسامانه “بام” بانک ملی، از این پس کاربران اپراتورایرانسل می توانند از تسهیلات شارژ خودکار تلفن های همراه استفاده کنند.

مهندس”حمیدرضا مختاریان”معاون نرم افزار شرکت داده ورزی سداد وابسته به بانک ملی روز چهارشنبه با اعلام این که طرح آزمایشی این سرویس با موفقیت درسامانه  اینترنتی “بام”  به پایان رسیده است گفت: تمام کاربران سیم کارتهای اعتباری و دائمی ایرانسل از امروز می توانند به سامانه “بام” به  آدرسhttps://my.bmi.ir  مراجعه وثبت نام نمایند.

 
وی خاطر نشان کرد: با پیوستن کاربران تلفن همراه به این سامانه، به محض رسیدن اعتبارسیم کارت به پایین تر از ۵۰۰۰ ریال  سیم کارت مورد نظر بطور خودکار شارژ می شود.

 
 وی افزود: با عضویت در این سرویس تلفن همراه حتی در زمان مکالمه وسفرهای خارجی نیز بصورت اتوماتیک( خودکار) شارژ می شود.

 
مهندس مختاریان  با اشاره به اینکه در زمان حاضر این سرویس برای سیم کارتهای دائمی وغیر دائمی ایرانسل میسراست گفت: با توجه به مذاکراتی که با سایراپراتورهای تلفن های همراه شده است سرویس شارژ خودکارتلفن همراه سامانه بام بانک ملی برای سیم کارتهایی که طرف قرارداد می شوند، فعال خواهد شد.

 
سامانه “بام”  که کلمه اختصاری بانک اول من است، توسط شرکت داده ورزی سداد به عنوان پشتیبان فن آوری اطلاعات بانک ملی راه اندازی شده است و یک نوع حسابداراینترنتی کامل درعملیات بانکداری الکترونیک برای مشتریان بانک ملی ایران  محسوب می شود.

 

 


منبع

همچنین ببینید

ثبت شماره های کارت و موبایل مشتریان در سامانه پیوند

به گزارش پول بانک   – بر اساس مصوبه هیأت عامل بانک مرکزی و به …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + 20 =