خانه » بیمه » دفتر توسعه ورزش همگانی پشتیبان فعالیت های ورزشی در سازمان تامین اجتماعی است

دفتر توسعه ورزش همگانی پشتیبان فعالیت های ورزشی در سازمان تامین اجتماعی است

به گزارش پایگاه خبری پول و بانک

در دیدار مسئولین حوزه ورزش سازمان تامین اجتماعی با مدیرکل دفتر توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان مطرح شد که دفتر توسعه ورزش همگانی پشتیبان فعالیت های ورزشی در سازمان تامین اجتماعی است.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، در پی انعقاد تفاهم نامه همکاری سازمان تامین اجتماعی با وزارت ورزش و جوانان و در راستای اجرایی شدن این تفاهم نامه، نشستی با حضور شهرام هروی مشاور مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در امور ورزش و دکتر اسد مدیرکل دفتر توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.

در این دیدار، شهرام هروی رویکرد اصلی مدیریت سازمان تامین اجتماعی با تحت پوشش داشتن بیش از ۴۱ میلیون نفر از جمعیت کشور را، توسعه ورزش همگانی برای کارکنان این سازمان و شرکای اجتماعی بخصوص بازنشستگان دانست و گسترش فعالیت های ورزشی از جمله اجرای طرح نسیم سلامت و برگزاری المپیادهای ورزشی برای کارکنان و بازنشستگان را از گام های موثر در اشاعه فرهنگ ورزش همگانی برای کارکنان و شرکای اجتماعی این سازمان اعلام نمود.

دکتر اسد نیز در ادامه، توسعه ورزش همگانی را مهمترین هدف وزارت ورزش و جوانان دانست و گفت: با توجه به اینکه سازمان تامین اجتماعی می تواند نقش مهمی در سلامت کشور ایفا نماید، مجموعه وزارتخانه ورزش، آماده هرگونه همکاری با مسئولین ورزش است.

مدیرکل دفتر توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه امکان حضور مسئولان عالی وزارتخانه ورزش و جوانان در مراسم اختتامیه ورزشی سازمان تامین اجتماعی وجود دارد، آمادگی دفتر ورزش همگانی برای هماهنگی و حضور عوامل شبکه ورزش صدا و سیما در برنامه های ورزش همگانی سازمان را نیز اعلام نمود.


 


منبع

همچنین ببینید

کاهش چاپ و صدور دفترچه های درمانی با اجرای طرح حذف دفترچه در مراکز ملکی سازمان تامین اجتماعی استان مرکزی

به گزارش پول بانک کاهش چاپ و صدور دفترچه های درمانی با اجرای طرح حذف …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 3 =