خانه » بانک » خدمات بانک قرض الحسنه مهرایران نقش مهمی در اشتغال زایی ایفا می نماید

خدمات بانک قرض الحسنه مهرایران نقش مهمی در اشتغال زایی ایفا می نماید

به گزارش پایگاه خبری پول و بانک

 

امام جمعه اهل سنت کیش:

خدمات بانک قرض الحسنه مهرایران نقش مهمی در اشتغال زایی ایفا می نماید

خدمات بانک قرض الحسنه مهرایران در اشتغال زایی

تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۱۳ 

سیامک دولتی مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهرایران در بازدید از شعبه جزیره کیش با شیخ یعقوب شمس امام جمعه اهل سنت کیش دیدار و گفتگو کرد.

” “ به نقل از اداره روابط عمومی و بازاریابی بانک قرض الحسنه مهر ایران، دولتی به منظور بررسی و ارزیابی منابع جذب شده، نحوه پیگیری وصول مطالبات، تخصیص بهینه منابع به مصارف و اقدامات انجام شده کارکنان به منظور تحقق اصول مشتری مداری در حاشیه برگزاری سمینار مدیران از شعبه جزیره کیش این بانک بازدید کرد.

سیامک دولتی طی بازدید به عمل آمده از شعبه کیش اظهارداشت: با توجه به ظرفیت و پتانسیل های حاصل از استقرار مراکز بزرگ اقتصادی در این جزیره، این شعبه می‌تواند نقش موثرتری را در اجرای استراتژی‌های توسعه‌ای بانک ایفا نماید.

امام جمعه اهل سنت کیش ضمن تقدیر از خدمات بانک قرض الحسنه مهرایران در دست گیری از نیازمندان جامعه بیان داشت: ترویج قرض الحسنه و گسترش آن در جامعه اسلامی می تواند نقش مهمی در از بین بردن فقر و تعدیل توزیع درآمدها داشته باشد.

وی افزود: قرض الحسنه می تواند به عنوان ابزار مفیدی در راستای تحقق اهداف توزیعی و فقرزدایی عمل نماید و به همین دلیل می توان آن را سازگار با اهداف توزیعی جامعه اسلامی دانست.

شیخ یعقوب شمس امام جمعه اهل سنت کیش تصریح کرد: با توجه به ماهیت مردم محوری بانک قرض الحسنه مهرایران از تمامی خیرین، سازمان ها و نهاد های مستقر در جزیره تقاضا دارم تا در حمایت از اهداف مردم نهاد این بانک از هیچ کوششی دریغ ننمایند.

شایان ذکر است، توکلی مدیر امور شعب استان ها، حیدری رئیس اداره روابط عمومی و بازاریابی و مصطفی پور مدیرشعب استان هرمزگان در این بازدید و نشست صمیمی حضور داشتند.

Share/Save/Bookmark

کد مطلب: ۶۶۲۷۳

 

 


منبع

همچنین ببینید

سیف: صیاد، اعتبار را به چک باز می گرداند

به گزارش پول بانک در آیین رونمایی از سامانه صیاد سیف: صیاد، …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 1 =