خانه » بانک » تعداد حسابهای الکترونیکی بانک صادرات ایران رکورد جدیدی به ثبت رساند

تعداد حسابهای الکترونیکی بانک صادرات ایران رکورد جدیدی به ثبت رساند

به گزارش پایگاه خبری پول و بانک

 

تعداد حسابهای الکترونیکی بانک صادرات ایران رکورد جدیدی به ثبت رساند

تعدادحسابهای الکترونیکی بانک صادرات رکورد زد

تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۴۸ 

​تا پایان فروردین ماه سال جاری متقاضیان و مشتریان بانک صادرات ایران بالغ بر ۴۴میلیون حساب الکترونیکی سپهری درشعب این بانک در اقصی نقاط کشور افتتاح نمودند.

” “ به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، این بانک در راستای همسویی با بانکداری بین المللی، جلب رضایت و تامین رفاه مشتریان و همچنین صرفه جویی در وقت و هزینه هموطنان گرامی، توسعه و ارتقاء سیستم های الکترونیکی را در دستور کار قرار داده است. براین اساس با توجه به سرعت، تنوع خدمات، سهولت و کیفیت بالای سیستم سپهر، استقبال مردم از این سیستم همواره زیاد بوده است.
بر اساس این گزارش پایان فروردین ماه سال ١٣٩۵ بالغ بر ۴۴ میلیون و ٣٠٠ هزار حساب الکترونیکی توسط هموطنان و مشتریان درشعب بانک صادرات ایران افتتاح شده است که از این نظر بانک متبوع رکورددار نظام بانکی کشور به حساب می آید.
لازم به ذکراست سیستم سپهر بستری مناسب برای ارایه انواع خدمات بانکی آنلاین است و این بانک به منظور صرفه جویی در وقت، هزینه مشتریان و جلوگیری از اتلاف هزینه های ملی ناشی از چاپ اسکناس، حجم ترافیک و آلودگی هوا، خدمات جدید بانکی شامل: صدای سپهر (٠٩۶٠٢)، بانکداری اینترنتی، همراه بانک و سایر خدمات خود را صرفاً از طریق این سیستم الکترونیکی که قابلیت استفاده به صورت غیرحضوری را نیز دارند، عرضه می نماید.
گفتنی است سیستم سپهر این بانک در طی اسفندماه ١٣٩۴ بالغ بر ٨٧۶میلیون تراکنش مالی را با موفقیت انجام داده و میانگین تعداد تراکنش های روزانه سیستم سپهر نیز حدود ٢۴ میلیون بوده است که حاکی از رشد١٧ درصدی در مشابه با ماه مشابه سال قبل میباشد.

Share/Save/Bookmark

کد مطلب: ۶۶۱۷۰

 

 


منبع

همچنین ببینید

امضای دانمارکی ها پای قرارداد فاینانس با بانک های ایران

به گزارش پول بانک امضای دانمارکی ها پای قرارداد فاینانس با …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 4 =