خانه » بیمه » ارائه خدمات بهینه در تامین اجتماعی در گرو برنامه مداری است

ارائه خدمات بهینه در تامین اجتماعی در گرو برنامه مداری است

به گزارش پایگاه خبری پول و بانک

نماینده منتخب مردم سپیدان در مجلس شورای اسلامی:

نماینده منتخب مردم سپیدان در مجلس شورای اسلامی در دیدار مدیران تامین اجتماعی فارس گفت: موفقیت سازمان تامین اجتماعی و ارائه خدمات بهینه در آن منوط به برنامه محوری و برنامه مداری است.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، سید علاءالدین خادم  گفت: جمعیت ۴۰ میلیونی تحت پوشش تامین اجتماعی که از طبقه کارگری و محروم جامعه به شمار می روند همواره مورد لطف و محبت امام و رهبری بوده اند و علاوه بر دولت، مجلس نیز تکلیف دارد که در حفظ و تعالی این جامعه کوشش کند و انتظار می رود که مسئولین و کارکنان تامین اجتماعی نیز  در این راستا اهتمام ورزند.

وی افزود: موفقیت هر سازمانی در گرو ترویج و ارتقا فرهنگ برنامه محوری است که سازمان تامین اجتماعی نیز از این قاعده مستثنی نبوده و بایستی برای تعالی خدمت به بیمه شدگان برنامه های لازم و کارآ را اجرا کند.

خادم اظهار داشت: امیدواریم با همگرایی و انسجام بیشتر نمایندگان در این دوره جدید از مجلس، شاهد پیشرفت های خوبی برای کشور باشیم.

مدیر کل تامین اجتماعی فارس نیز در این دیدار گفت: برنامه محوری، قانون مداری، پاکدستی و پاسخگویی از اهم اهداف و رویکردهای  تیم مدیریتی سازمان طی دو سال گذشته بوده است.

عبدالکریم نباتی استقراربستر فناوری اطلاعات را از جمله برنامه های محوری این سازمان برشمرد و ادامه داد: مدیریت فعلی، توسعه فناوری اطلاعات را  از اولویت های اصلی قرارداده اند که امیدواریم با اجرایی شدن کامل خدمات نوین الکترونیکی همچون پرونده الکترونیک و کارت هوشمند درمانی شاهد ارتقا کیفی و کمی خدمات و تعهدات سازمان باشیم.

مدیر درمان تامین اجتماعی فارس نیز در ادامه این دیدار افزود: در این استان طی سال گذشته  ۱۲۰۰میلیارد تومان صرف هزینه سلامت بیمه شدگان  در بخش درمان مستقیم و غیر مستقیم شده است.

دکتر سید علی اکبر بنی هاشمی افزود: خدمات درمانی تامین اجتماعی فارس در ۱۸ درمانگاه و یک بیمارستان ۳۰۰ تختخوابی و همچنین ۲۶۰۰ مرکز درمانی طرف قرارداد  به بیمه شدگان ارائه می شود که این امر بیانگر نقش مهم تامین اجتماعی در بهبود و ارتقاء سلامت نیروی کار است.


منبع

همچنین ببینید

ورودبه دانشگاه با پرداخت هزینه با بیمه‌ملت

به گزارش پول بانک با تـولد هـر فرزند رویای آینـده‌ای درخشـان در ذهن والـدین شـکل …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 5 =