خانه » بیمه » استفاده از نرم افزارهای مدرن برای ادامه حیات آتیه‌سازان حافظ ضروری است

استفاده از نرم افزارهای مدرن برای ادامه حیات آتیه‌سازان حافظ ضروری است

 به گزارش پایگاه خبری پول و بانک رئیس شعبه تهران مرکز آتیه‌سازان‌حافظ با بیان اینکه آتیه‌سازان‌حافظ باید به سمت ارائه خدمات غیر‌حضوری به مشتریان برود تاکید کرد: استفاده از نرم افزارهای مدرن برای ادامه حیات آتیه سازان حافظ ضروری است.

دکتر مریم اناری در گفت‌وگو با پایگاه اطلاع‌رسانی آتیه سازان حافظ اظهار کرد: همانطور که در تمام دنیا متداول است به منظور اتخاذ تصمیمات بهینه و کارآمد و فرآیند‌های مدیریتی باید مدیریت‌های یک پارچه حاکم و مدیریت های خرد تجمیع گردد.

وی ادامه داد: در کشورهای پیشرفته‌ای نظیر ژاپن تعداد مدیران کشور به حداقل کاهش یافته است، تعدد مراکز تصمیم‌گیری نه تنها کمکی به حل مشکلات نمی‌کند بلکه بر مشکلاتی اضافه می‌کند.

رئیس شعبه تهران مرکز آتیه سازان حافظ با تاکید بر اینکه برای مدیریت بهتر امور لازم است ساختار و چارت اداری مناسب با فعالیت‌های آتیه سازان حافظ تدوین شود، گفت: تبادل اطلاعات و دانش روز با دانشگاه‌های کشور در جهت بهره‌مندی از تکنولوژی روز و نرم افزارهای مدرن امری ضروری برای ادامه حیات آتیه سازان حافظ است که باید توجه ویژه به آن شود.

اناری همچنین تسریع در انجام امور محوله و اعتقاد به مدیریت واحد در استان را از عوملی دانست که می‌تواند منجر به کاهش هزینه‌های شرکت و افزایش رضایت ارباب رجوع شود.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه بیمه یک بنگاه اقتصادی است، باید از منابع خود برای ارائه خدمت به گروه هدف و کاهش دردهای بیماران استفاده کند و به عنوان یک بازوی کمکی در راستای سیاست‌های کلان درمان کشور گام بردارد.

رئیس شعبه تهران مرکز آتیه سازان حافظ افزود: لذا فرآیند ارائه خدمت به بیماران در شعبه باید در راستای به حداقل رساندن زمان انجام کارها و کاهش حضور فیزیکی افراد بر اساس اصلاح فرآیندها باشد.

اناری گفت: شعبه تهران مرکز تلاش می‌کند تا آنجا که اختیارات دارد به مراجعه کنندگان این شعبه بهترین خدمات را ارائه دهد، قطعا همکاران ما برای جلب رضایت حداکثری مشتریان تلاش می‌کنند.

همچنین ببینید

تایید اصالت بیمه‌گران از طریق اعمال کد یکتا

به گزارش پول بانک  با توجه به افزایش چشمگیر جاعلان در صدور بیمه‌نامه‌های جعلی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 3 =