سرخط خبرها
خانه » بانک » از یادمان مقبره الشهدا و مرکز رشد فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام رونمایی شد

از یادمان مقبره الشهدا و مرکز رشد فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام رونمایی شد

به گزارش پایگاه خبری پول و بانک

​در آیینی خاص با حضور دکتر میرزاده رییس دانشگاه آزاد اسلامی کشور، اسماعیل لـله گانی مدیر عامل بانک صادرات ایران، سردار بهمن کارگر رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس و حجت الاسلام موسوی رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام دانشگاه آزاد اسلامی ضمن رونمایی از یادمان مقبره الشهدا مرکز رشد فناوری واحد یادگار امام(ره) دانشگاه آزاد اسلامی به بهره برداری رسید.
به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، این آیین همزمان با هفته بزرگداشت دفاع مقدس و اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت در مراکز علمی و دانشگاهی برگزار شد که طی آن ضمن ارج گذاشتن به حماسه آفرینی و ایثارگری رزمندگان دوران دفاع مقدس بر حفظ ارزشهای انقلابی و احیای فرهنگ ایثار و شهادت تاکید شد.
بر پایه این گزارش مدیر عامل بانک صادرات ایران در حاشیه این آیین ضمن تبریک آغاز سال تحصیلی مراکز آموزش عالی و گرامی داشت نام و یاد شهدای دفاع مقدس گفت: تقدیم ٩١ شهید، هزار و ۴١٠ جانباز، ۴۶۴ آزاده و فعالیت ۴ هزار و۴٣٧ ایثارگر از سوی خانواده بزرگ بانک صادرات ایران نشانگر پیشتازی این بانک در عرصه حفظ آرمانهای متعالی انقلاب است.
وی همچنین با تاکید بر نقش فناوری های نوین در توسعه بانکداری اظهار داشت: بهره گیری از رهیافت های علمی و دیدگاه های کارشناسان و متخصصان مراکز علمی و دانشگاهی از الزامات بانکداری نوین است و بانک صادرات ایران با چنین رویکردی مبادله تفاهم نامه با مراکز آموزش عالی را در دستور کار خود قرار داده است.
مدیر عامل بانک صادرات ابراز امیدواری کرد تا از طریق  تعامل شبکه بانکی و مراکز آموزش عالی امکان هم افزایی و استفاده بیش از پیش از ظرفیت های موجود کشور برای تقویت اقتصاد درون زا فراهم شود.


منبع

همچنین ببینید

افزایش ۱۶درصدی اعطای تسهیلات در شش ماهه سال جاری

به گزارش پول بانک عملکرد تسهیلات پرداختی بانک‌ها به بخش های اقتصادی نشان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه − 1 =