سرخط خبرها
خانه » بانک » پیشتازی بانک صادرات ایران در نهضت مدرسه سازی

پیشتازی بانک صادرات ایران در نهضت مدرسه سازی

به گزارش پایگاه خبری پول و بانک

​  بانک صادرات ایران  در راستای ایفای رسالت های اجتماعی و فرهنگی خود، نسبت به ساخت ١٢ مدرسه در نقاط کمتر برخوردار اقدام و در سال جاری ساخت ٢ مدرسه و کتابخانه را در دستور کار قرار داده است.
به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، این بانک در راستای ایفای رسالت های اجتماعی و به منظور اعتلای فرهنگ، دانش و توسعه مناطق کمتر برخوردار تاکنون ١٢ مدرسه را در استانهای تهران، گلستان، کرمان، یزد، لرستان، خراسان رضوی و اصفهان، آذربایجان شرقی، کرمانشاه، خراسان شمالی و… تأسیس و به نظام آموزشی کشور اهدا نموده است و عملیات اجرایی ساختمان مدرسه ولایت ١٢ در استان کردستان و کتابخانه حضرت علی اکبر(ع) در روستای شهابیه خمین را در سال جاری آغاز و در آینده به بهره برداری می رسد.

گفتنی است کارکنان خدوم بانک صادرات ایران با تخصیص بخشی از حقوق و مزایای خود و یا کمک های نقدی در امر مقدس مدرسه سازی مشارکت نموده و گام های مؤثری در راستای پیشرفت و آبادانی کشور برداشته و بستر مناسبی برای پرورش نسل های آینده فراهم نموده اند.
بر اساس این گزارش بانک صادرات ایران در راستای رفع موانع و مشکلات هموطنان مبادرت به اقداماتی موثر و اثربخش از قبیل تخصیص وام قرض الحسنه در زمینه ازدواج، درمان، اشتغال زایی کرده است تا با پرداخت این وامها به افراد واجدشرایط، باری از دوش آنان برداشته و گره از مشکلات آنان گشوده شود.
شایان ذکر است این بانک به منظور جمع آوری کمکهای مردمی به انجمن و بنیاد های خیریه، نهادهای فرهنگی اجتماعی همچون ستاد بازسازی عتبات عالیات، کمک به زلزله زدگان و… حسابهای ویژه ای اختصاص داده و شعب این بانک نیز آماده دریافت وجوه هموطنان خیر می باشند.


منبع

همچنین ببینید

افزایش ۱۶درصدی اعطای تسهیلات در شش ماهه سال جاری

به گزارش پول بانک عملکرد تسهیلات پرداختی بانک‌ها به بخش های اقتصادی نشان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 14 =