خانه » بانک » رشد ٣٨درصدی تعداد تراکنش های پایانه های فروش بانک صادرات ایران

رشد ٣٨درصدی تعداد تراکنش های پایانه های فروش بانک صادرات ایران

به گزارش پایگاه خبری پول و بانک

​مجموع تعداد تراکنش‌های بانکی دستگاه‌های پایانه فروش متصل به حسابهای بانک صادرات ایران در مردادماه سالجاری نسبت به مقطع زمانی مشابه در سال قبل ٣٨ درصد رشد را نشان می‌دهد.
به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، این بانک در راستای افزایش سطح دسترسی مردم به ابزارهای نوین بانکی و کاهش هزینه‌ها، ترافیک و آلودگی هوا، توسعه  این ابزارها را در اولویت قرارداده است. آمارهای عملکردی حاکی از آن است که تعداد تراکنش¬های پایانه های فروش متصل به حسابهای این بانک در مرداد ماه ٣٨ درصد رشد نسبت به مقطع زمانی مشابه در سال٩٣ را نشان می دهند.
همچنین گزارش یاد شده بیانگر رشد ١۵ درصدی  تعداد کل تراکنش‌های سیستم سپهر در مرداد ماه سال جاری نسبت مقطع مشابه در سال قبل می باشد که این میزان رشد حاکی استقبال بیشتر مردم از خدمات نوین این بانک است.
گفتنی است این بانک با ۴۴١ هزار مشتری اینترنتی با میانگین حدود ١١ میلیون تراکنش در ماه با رشد ٢١درصدی، تعداد ۴١٠هزار و ٢۶۵ دستگاه پایانه فروش (کارتخوان) متصل به حسابهای بانک صادرات ایران با  حدود ۴۴میلیون تراکنش در ماه و صدور حدود ۴٧ میلیون انواع کارتهای الکترونیک به عنوان بزرگترین بانک خصوصی کشور نقش بسزایی در ترویج بانکداری نوین دارد.


منبع

همچنین ببینید

آینده پول تغییر می‌کند

به گزارش پول بانک با خدمات مالی «بلاک چین» نیاز به هیچ حساب و کتابی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + یازده =