خانه » بانک » افزایش ٩٨ درصدی تعداد تراکنش های همبانک صادرات ایران

افزایش ٩٨ درصدی تعداد تراکنش های همبانک صادرات ایران

به گزارش پایگاه خبری پول و بانک

​تعداد تراکنش های موفق سامانه همبانک صادرات ایران(#٧١٩*) در اسفند ماه سال گذشته ٩٨ درصد رشد نسبت به بهمن ماه ٩٣ داشته است.  
به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران،  این بانک به منظور پاسخگویی بیشتر به نیاز کاربران  و همگام با پیشرفت های نوین خدمات جدیدی را بر روی سامانه همبانک(#٧١٩*) فعال سازی کرد که با استقبال مطلوب کاربران مواجه شده به گونه ای که تعداد تراکنش های موفق سامانه همبانک صادرات ایران(#٧١٩*) در اسفند ماه سال گذشته به بیش از ٩ میلیون و ٢٣٨ هزار بالغ گشته که بیانگر  ٩٨ درصد رشد نسبت به بهمن ماه ٩٣ می باشد.
براساس این گزارش مشتریان این بانک که دارای سیم کارت همراه اول می باشند در اقصی نقاط کشور می توانند با
شماره گیری #٧١٩* علاوه بر خدماتی از قبیل: مانده کارت، سه گردش آخر کارت، خرید شارژ سیم کارت اعتباری، پرداخت قبوض و مدیریت کارت‌ها  از خدمات جدیدی همچون: سرویس های مبتنی بر حساب، پرداخت اقساط، استعلام چک، اعلام کد شبا،  آسان تر و سریع تر از سایر درگاهها بهره مند گردند.  به نحوی که استفاده از این سامانه علاوه بر سرعت و دقت بالاتر از رفت و آمدهای غیر ضروری در وقت صرفه جویی می کند.
گفتنی است با ۴١٣ هزار مشتری اینترنتی با میانگین بیش از ١٣ میلیون تراکنش در ماه تعداد ۴۴۴ هزار و پایانه فروش (کارتخوان) متصل به حسابهای بانک صادرات ایران با بیش از ٣۵ میلیون تراکنش در ماه و صدور بیش از ۴۵ میلیون انواع کارتهای الکترونیک به عنوان بزرگترین بانک خصوصی بورس کشور مطرح است.


منبع

همچنین ببینید

آینده پول تغییر می‌کند

به گزارش پول بانک با خدمات مالی «بلاک چین» نیاز به هیچ حساب و کتابی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + یازده =