خانه » بانک » توسعه خدمات همبانک صادرات ایران در اولویت برنامه هاست

توسعه خدمات همبانک صادرات ایران در اولویت برنامه هاست

به گزارش پایگاه خبری پول و بانک

​سامانه همبانک صادرات ایران(کد #٧١٩* ) با استقبال هموطنان مواجه شده به گونه ای که در اسفند ماه سال ٩٣ تعداد ٩ میلیون و ٢٣٨ هزار تراکنش موفق از طریق این سامانه به ثبت رسیده است.
به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، سامانه همبانک صادرات ایران(کد #٧١٩* ) با استقبال هموطنان مواجه شده و هموطنان در اسفند ماه سال گذشته  تعداد ٩ میلیون و ٢٣٨ هزار تراکنش موفق را از طریق این سامانه به ثبت  رسیانده اند که این آمار حاکی از رشد ٩٨ درصدی تراکنش ها نسبت به بهمن ماه٩٣ می باشد و توسعه این خدمات در اولویت برنامه های سالجاری است.
براساس این گزارش مشتریان این بانک که دارای سیم کارت همراه اول می باشند در اقصی نقاط کشور می توانند با
شماره گیری #٧١٩* از خدمات ussd این بانک شامل : مانده کارت، سه گردش آخر کارت، خرید شارژ سیم کارت اعتباری، پرداخت قبوض و مدیریت کارت‌ها آسان تر و سریع تر از سایر درگاهها بهره مند گردند.  بنحوی که استفاده از این سامانه علاوه بر سرعت و دقت بالاتر از رفت و آمدهای غیر ضروری در وقت صرفه جویی می کند.
گفتنی است این بانک به تازگی نسخه جدید همراه بانک را روانه بازار نموده که علاوه بر قابلیت های همچون: اطلاع از مانده حساب، صورتحساب (سه گردش آخر) انتقال وجه بین حسابهای یک مشتری، انتقال وجه به حساب سپهری دیگران با سقف محدود روزانه ، استعلام چک، پرداخت قبض از طریق حساب و کارت، خرید شارژسیم کارت اعتباری از طریق حساب و کارت، و… دارای قابلیت های جدید از قبیل امکان ارتباط از طریق بستر اینترنت و انتقال وجه به شماره موبایل مشتریانی که از سامانه همراه بانک صادرات استفاده می نمایند می باشد.
همچنین بانک صادرات ایران با ۴١۴ هزار مشتری اینترنتی با میانگین بیش از ١٣ میلیون تراکنش در ماه تعداد ۴۴۴ هزار و پایانه فروش (کارتخوان) متصل به حسابهای بانک صادرات ایران با بیش از ٣۵ میلیون تراکنش در ماه و صدور بیش از ۴۵ میلیون انواع کارتهای الکترونیک به عنوان بزرگترین بانک خصوصی بورس کشور مطرح است.


منبع

همچنین ببینید

بانک اطلاعات سری‌های زمانی اقتصادی تا سال ۱۳۹۵ به‌هنگام شد

به گزارش پول بانک فراهم شدن امکان دسترسی به اطلاعات مقدماتی TSD …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × دو =