خانه » بانک » استقبال هموطنان از خدمات پایانه های فروش بانک صادرات ایران

استقبال هموطنان از خدمات پایانه های فروش بانک صادرات ایران

به گزارش پایگاه خبری پول و بانک

​مجموع تعداد تراکنش‌های مالی دستگاه‌های پایانه فروش متصل به حسابهای بانک صادرات ایران در اسفند ماه سال گذشته نسبت به مقطع زمانی مشابه در سال قبل ۴۵ درصد رشد را نشان می‌دهد.
به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، این بانک در راستای افزایش سطح دسترسی مردم به ابزارهای نوین بانکی و کاهش هزینه‌ها، ترافیک و آلودگی هوا، توسعه  این ابزارها را در اولویت قرارداده است. آمارهای عملکردی حاکی از آن است که تعداد تراکنش¬های پایانه های فروش متصل به حسابهای این بانک در  اسفند ماه سال گذشته ۴۵ درصد رشد نسبت به مقطع زمانی مشابه در سال٩٢ را نشان می دهند.
بر اساس این گزارش تا اسفند ماه سال گذشته بیش از ۴۴۴ هزار دستگاه پایانه فروش متصل به حسابهای بانک صادرات ایران نصب و راه اندازی شده که این موضوع حاکی از استقبال گسترده اصناف و مشتریان از دستگاههای کارتخوان می باشد.
گفتنی است این بانک با ۴١٣ هزار مشتری اینترنتی با میانگین بیش از ١٣ میلیون تراکنش در ماه با رشد ٢۴ درصدی، صدور حدود۴۵ میلیون انواع کارتهای الکترونیک و با ٢٧٠٠ شعبه شعبه داخلی و ٢١ شعبه خارجی به عنوان بزرگترین بانک خصوصی کشور نقش بسزایی در ترویج بانکداری نوین دارد.


منبع

همچنین ببینید

آینده ۷۰۰۰ موسسه غیر مجاز در ابهام

به گزارش پول بانک صندوق ضمانت سرمایه نهادی است که در زمان ورشکستگی بانک‌ها و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + بیست =