خانه » بانک » سامانه ارسال آنی صورتحساب مشتریان بانک صادرات ایران ارتقاء یافت

سامانه ارسال آنی صورتحساب مشتریان بانک صادرات ایران ارتقاء یافت

به گزارش پایگاه خبری پول و بانک

​بانک صادرات ایران به منظور جلب رضایت و تسریع در اطلاع رسانه به مشتریان ١٣٨ میلیون پیام کوتاه  را در اسفند ماه ٩٣ به صورت آنی به تلفن همراه مشتریان بانک ارسال نمود.
به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، تعداد پیامک های آنی ارسال شده به تلفن همراه مشتریان در خلال اسفند ماه سال گذشته با ٢٩ درصد رشد به رقم ١٣٨ میلیون پیامک رسید. این بانک در راستا جلب رضایت مشتریان، افزایش رفاه و آسایش آنها و توسعه خدمات نوین سیستم ارسال آنی صورتحساب مشتریان از طریق پیامک را ارتقاء داد و رشد ٢٩ درصدی تعداد پیامک ها بیانگر رضایت و استقبال مشتریان از این خدمت است.
بر این اساس مشتریان این بانک می توانند به منظور اطلاع از تراکنش های مالی صورت گرفته از طریق تلفن همراه، ضمن تکمیل فرم مربوطه در شعبه افتتاح کننده حساب و اعلام تلفن همراه خود از خدمت دریافت صورتحساب آنی برخوردار گردند.
شایان ذکر است بانک صادرات ایران به عنوان بزرگترین بانک خصوصی کشور با افتتاح ۵۴ میلیون حساب بانکی، انجام روزانه به طور میانگین ٢۵ میلیون تراکنش مالی، نصب و راه اندازی بیش از ۴۴۴ هزار دستگاه کارت خوان نقش بسزایی در توسعه و رشد بانکداری الکترونیکی در کشور و کاهش هزینه های ترافیکی و آلودگی هوا داشته است.


منبع

همچنین ببینید

آینده ۷۰۰۰ موسسه غیر مجاز در ابهام

به گزارش پول بانک صندوق ضمانت سرمایه نهادی است که در زمان ورشکستگی بانک‌ها و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 11 =