خانه » بانک » رشد ٣٨درصدی تعداد تراکنش های پایانه های فروش

رشد ٣٨درصدی تعداد تراکنش های پایانه های فروش

به گزارش پایگاه خبری پول و بانک

​مجموع تعداد تراکنش‌های مالی دستگاه‌های پایانه فروش متصل به حسابهای بانک صادرات ایران در اسفند ماه سال ٩٣ نسبت به مقطع زمانی مشابه در سال قبل ٣٨درصد رشد را نشان می‌دهد.
به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، این بانک در راستای افزایش سطح دسترسی مردم به ابزارهای نوین بانکی و کاهش هزینه‌ها، ترافیک و آلودگی هوا، توسعه  این ابزارها را در اولویت قرارداده است. آمارهای عملکردی حاکی از آن است که تعداد تراکنش های پایانه های فروش متصل به حسابهای این بانک در اسفند ماه سال گذشته به بیش از ۴٣ میلیون تراکنش بالغ گشته که٣٨ درصد رشد نسبت به مقطع زمانی مشابه در سال٩٢ را نشان می دهد.
همچنین گزارش یاد شده بیانگر رشد ٢۴ درصدی  تعداد کل تراکنش‌های سیستم سپهر در اسفند ماه سال ٩٣ نسبت مقطع مشابه در سال قبل می باشد که این میزان رشد حاکی استقبال بیشتر مردم از خدمات نوین این بانک است.
گفتنی است این بانک با ۴١٣ هزار مشتری اینترنتی با میانگین حدود ١٣ میلیون تراکنش در ماه با رشد ٢۴درصدی، تعداد ۴۴۴هزار دستگاه پایانه فروش (کارتخوان) متصل به حسابهای بانک صادرات ایران با  بیش از ۴٣میلیون تراکنش در ماه و صدور بیش از ۴۵ میلیون انواع کارتهای الکترونیک به عنوان بزرگترین بانک خصوصی کشور نقش بسزایی در ترویج بانکداری نوین دارد.


منبع

همچنین ببینید

بانک اطلاعات سری‌های زمانی اقتصادی تا سال ۱۳۹۵ به‌هنگام شد

به گزارش پول بانک فراهم شدن امکان دسترسی به اطلاعات مقدماتی TSD …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 1 =