خانه » بانک » پیام مدیر عامل بانک صادرات ایران به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا(س)

پیام مدیر عامل بانک صادرات ایران به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا(س)

به گزارش پایگاه خبری پول و بانک

​اسماعیل لـله گانی مدیر عامل و نایب رییس هیات مدیره بانک صادرات ایران به مناسبت میلاد با سعادت و فرخنده صدیقه کبری حضرت فاطمه زهرا(س) و گرامیداشت مقام زن و روز مادر پیامی به شرح زیر منتشر کرد.
به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران در پیام مدیر عامل این بانک آمده است:« بی تردید زن هستی ساز ، نظم ده ، مهرگستر و سرچشمه محبت و الطاف پروردگار است و حضرت فاطمه  زهرا (س) به عنوان الگو و اسوه تمام عیار اخلاق و قله رفیع فضایل است. این روزمبارک بهترین بهانه است تا ارزش های اسلامی و انسانی به ویژه در خصوص بانوان که به شکل کامل در شخصیت و سیره آن حضرت متجلی است را در جامعه برجسته و نمایان نماییم.
سالروز تولد فرخنده و با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) فرصت گرانبهایی است تا ضمن تقدیر از مقام بلند زن صمیمانه ترین تبریکات خود را به زنان و مادران فداکار ایران اسلامی به ویژه همکاران گرانقدرم در بانک صادرات ایران عرض نمایم و از خداوند منان برای تمامی خواهران و مادران این مرز و بوم توفیقات روز افزون را در عرصه کار و تلاش و پرورش نسلهای توانمند و فرهیخته مسألت دارم.»


منبع

همچنین ببینید

بانک اطلاعات سری‌های زمانی اقتصادی تا سال ۱۳۹۵ به‌هنگام شد

به گزارش پول بانک فراهم شدن امکان دسترسی به اطلاعات مقدماتی TSD …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + نه =