سرخط خبرها
خانه » بانک » بانک صادرات ایران بیش از ۴۵ میلیون کارت الکترونیکی صادر کرد

بانک صادرات ایران بیش از ۴۵ میلیون کارت الکترونیکی صادر کرد

به گزارش پایگاه خبری پول و بانک

بانک صادرات ایران به منظور افزایش سطح دسترسی مشتریان به خدمات بانکداری نوین بیش از ۴۵ میلیون کارت الکترونیکی بانکی صادر نموده است.
به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، این بانک در راستای جلب رضایت مشتریان، ارتقای کیفی خدمات، تنوع بخشی به محصولات و توسعه بانکداری الکترونیک، نسبت به صدور و تحویل انواع کارت بانکی به مشتریان و متقاضیان دراسرع وقت اقدام و تا پایان سال ۹۳، بیش از ۴۵ میلیون کارت الکترونیکی بانکی صادر و تحویل مشتریان نموده است .
این گزارش حاکی است از بین انواع کارتهای الکترونیکی، سپهرکارت با توجه به قابلیتهای زیاد آن که امکان دریافت و انتقال وجه از طریق دستگاههای خودپرداز، خرید online از طریق بسترهای اینترنتی، خرید با استفاده از دستگاههای پایانه فروش و… را برای مشتریان فراهم میسازد بیشتر مورد استقبال قرار گرفته است.
 دارندگان سپهرکارتها میتوانند از خدمات متنوع دستگاههای خودپرداز، پرداخت تلفنی قبوض و تلفنبانک  صدای سپهر (۰۹۶۰۲)، پایانه های فروش نصب شده در فروشگاههای معتبر سراسر کشور و دستگاههای کارتخوان شعب استفاده نمایند.
گفتنی است بانک صادرات ایران با ۲۷۰۰ شعبه در سراسر کشور، ۴۷۰ هزار و ۵۰۰ دستگاه کارتخوان متصل به حسابهای این بانک، ۴۱۰هزار مشتری اینترنتی و ارایه انواع خدمات متنوع نوین بانکی به عنوان بزرگترین بانک بورسی خصوصی کشور نقش موثری در توسعه و نهادینه کردن فرهنگ بانکداری الکترونیک در جامعه ایفا نموده است.


منبع

همچنین ببینید

افزایش ۱۶درصدی اعطای تسهیلات در شش ماهه سال جاری

به گزارش پول بانک عملکرد تسهیلات پرداختی بانک‌ها به بخش های اقتصادی نشان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + هفت =