سرخط خبرها
خانه » بیمه » طرح خانه امید را به جای مسکن مهر در دست اجرا است

طرح خانه امید را به جای مسکن مهر در دست اجرا است

به گزارش پایگاه خبری پول و بانک

رییس کانون کارگران بازنشسته و مستمری بگیران تامین اجتماعی:

علی اصغر بیات در جمع تشکل های کارگری، کارفرمایی و بازنشستگی گفت: کارگران بازنشسته و مستمری بگیر تامین اجتماعی، طرح خانه امید را به جای مسکن مهر در دست اجرا دارد و این طرح برای بازنشستگانی فاقد مسکن کشور اجرا خواهد شد.

به گزارش سایت خبر تامین ۲۴- وی در ادامه افزود: همسان سازی حقوق کارگران بازنشسته و مستمری بگیر تامین اجتماعی را از چهار سال قبل پیگیری می کنیم و این کار برای ما مثل آرزویی است که به حسرت تبدیل شده است. لذاهمسان سازی حقوق کارگران بازنشسته و مستمری بگیران یکی از مطالبات به حق آنها و امنیت روانی حاکم بر سازمان تامین اجتماعی محصول روی کار آمدن دولت تدبیر و امید و انتخاب مدیری از بدنه این سازمان است.

بیات متذکر شد: استقلال سازمان تامین اجتماعی حق ما و خط قرمز کارگران است و دغدغه جدایی درمان را از این سازمان داریم و ادغام درمان تامین اجتماعی در هر وزارتخانه ای را در حد مزاح می دانیم.

رییس کانون کارگران بازنشسته و مستمری بگیران تامین اجتماعی در خاتمه گفت: مراکز درمانی تامین اجتماعی با پول بیمه شدگان این سازمان احداث شده و جزو اموال کارگران است و ما راضی نیستیم اموال ما در هیچ کجا ادغام شود و اجازه دست اندازی به حقوق کارگران و بیمه شدگان را نمی دهیم.


منبع

همچنین ببینید

کسب رتبه بین المللی توسط بیمه پارسیان

به گزارش پول بانک موسسه رتبه بندی بین المللی ) (Capital intelligenceشرکت بیمه پارسیان را …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + ده =