خانه » بیمه » تأمین‌اجتماعی بزرگترین سازمان بیمه‌گر در خاورمیانه است

تأمین‌اجتماعی بزرگترین سازمان بیمه‌گر در خاورمیانه است

به گزارش پایگاه خبری پول و بانک

معاون فنی و درآمد سازمان تأمین‌اجتماعی گفت: : تأمین‌اجتماعی بزرگترین سازمان بیمه‌گر در خاورمیانه است که بیش از نیمی از جمعیت کشور را تحت‌پوشش دارد و سازمانی با این وسعت خودگردان بوده است و از محل درآمدهای خود این جمعیت بزرگ را مدیریت می کند.

به گزارش سایت خبر تامین ۲۴- محمد حسن زدا در همایش بزرگداشت هفته تأمین‌اجتماعی که همزمان با هفتمین روز از هفته تأمین‌اجتماعی که با عنوان «تأمین‌اجتماعی، رسانه و پاسخگویی» نامگذاری شده است، برگزار شد، افزود: سازمان تأمین‌اجتماعی در اقتصاد، بورس و گردش مالی بسیار اثرگذار است و جای این سازمان بزرگ در نهادهای تصمیم‌گیر و تصمیم‌ساز و مراکز قدرت خالی است. سازمان تأمین‌اجتماعی ۱۰۰هزار میلیارد تومان گردش مالی دارد و با توجه به درآمد و هزینه‌هایش کل سرسبد سازمان‌های موجود در کشور است.

وی عنوان شد: سازمان تأمین‌اجتماعی با حجم بزرگ کار و گردش مالی در شورای اقتصادی کشور، شورای امنیت ملی عضویت ندارد و این درصورتی است که این سازمان می‌تواند نقشی مهم در حل مشکلات و بحران‌ها و بحث‌های امنیتی داشته باشد.

زدا متذکر شد: وجود تورم، بیکاری، پروژه‌های عمرانی تعطیل و نیمه تعطیل، تحریم های ظالمانه و تمام مؤلفه‌های موجود در کشور بر علیه این سازمان است، اما در این شرایط کارکنان این سازمان توانستند ۵۸۰میلیارد تومان در یک روز و ۲هزار و ۷۵۰ میلیارد تومان در یک ماه وصولی داشته باشند.

 وی اظهار داشت: شرف و غیرت کارکنان تأمین‌اجتماعی  در سراسر کشور باعث شده مؤلفه‌های منطقی و ریاضی منفی درمورد سازمان به هم بخورد و کارکنان این سازمان با عرق به نظام و رهبری و با مدیریت جهادی توانستند میزان وصولی‌ها را افزایش دهند.

معاون فنی و درآمد سازمان در خاتمه گفت: درمان بیماران، پرداخت مستمری به فرزندان یتیم و پرداخت مقرری بیمه بیکاری به افراد بی کار برای کارکنان این سازمان مقدس است و اجر خود را از خداوند با این خدمات دریافت می کنند.

 


منبع

همچنین ببینید

کسب رتبه بین المللی توسط بیمه پارسیان

به گزارش پول بانک موسسه رتبه بندی بین المللی ) (Capital intelligenceشرکت بیمه پارسیان را …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × پنج =