خانه » بیمه » جنگل نشینان، بیمه می شوند

جنگل نشینان، بیمه می شوند

به گزارش پایگاه خبری پول و بانک

مدیر عامل صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر کشور گفت: جنگل نشینان زیر پوشش بیمه قرار خواهند گرفت.

به گزارش روابط عمومی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستاییان و عشایر، مدیر عامل صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر کشور در حاشیه همایش طبیعت گردی شمال کشور در رامسرگفت: در آینده نزدیک  با بیمه کردن جنگل نشینان شرایط برای حفاظت مطلوب از منابع طبیعی ایجاد خواهد شد.

کلانتری همچنین با اشاره به اینکه علاقمندی به گردشگری به ویژه اکوتوریسم در جهان صنعتی در حال افزایش است ،افزود: با استفاده بهینه همراه با مشارکت مردمی از منابع خدادادی علاوه بر موفق بودن در حفظ و نگهداری این منابع می توانیم در توسعه صنعت گردشگری نیز موفق باشیم.

وی با انتقاد از افزایش ۵۰ درصدی ساخت و سازها طی چند سال اخیر در مازندران و تبدیل محیط زیست به مکانی مملو از آهن آلات و مصالح ساختمانی تاکید کرد: با کاشت درخت در عرصه های شیب دار و تبدیل زباله ها می توان آسیب های ناشی از سیل و آلودگی زیست محیطی را بطور چشمگیری کاهش داد.

شایان ذکر است همایش سراسری سه روزه طبیعت گردی با حضور جلالی معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان جنگل ها و آبخیزداری کشور ، مدیران کل منابع طبیعی کشور ، استاندار مازندران و مدیر کل گردشگری استان در رامسر برگزار گردید.


منبع

همچنین ببینید

ورودبه دانشگاه با پرداخت هزینه با بیمه‌ملت

به گزارش پول بانک با تـولد هـر فرزند رویای آینـده‌ای درخشـان در ذهن والـدین شـکل …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 15 =